Avāriju dienests, dispečeri: 29263246
Header grid.
Header grid.

SIA “Aizkraukles ūdens” ir pilnveidojis mājas lapu www.aizkrauklesudens.lv un no marta mēneša uzsāk sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas platformu Bill.me.

Datums: 02.03.2020 11:11
791 skatījumi
Cienījamais klient!
Turpinot mūsu pakalpojumu kvalitātes attīstību, paziņojam, ka SIA “Aizkraukles ūdens” ir pilnveidojis mājas lapu www.aizkrauklesudens.lv un no marta mēneša uzsāk sadarbību ar tiešsaistes rēķinu apkalpošanas platformu Bill.me. Mājas lapā ir izveidota poga “ Klienta kabinets - Bill.me”.

Bill.me ietvaros tieši Jums tiek izveidots  “Klienta kabinets”, kurā notiks: 
● Rēķinu saņemšana un pārskatīšana;
● Precīza skaitītāju rādījumu nodošana un arhīvs;
● SIA “Aizkraukles ūdens” informācijas ātra saņemšana. 
Šie pakalpojumi ir BEZ MAKSAS.

Papildus Jums tiek piedāvāta iespēja ātri un ērti veikt rēķinu apmaksu ar vienu klikšķi vai pieslēgt  automātiskos maksājumus ar Visa vai MasterCard bankas karti. Izmantojot Bill.me platformu rēķina apmaksai, komisijas maksa ir 2% attiecībā pret izrakstīto tā brīža rēķinu, kas tiks uzrādīta pirms maksājuma veikšanas. 

Tāpat kā līdz šim, klients rēķinu varēs apmaksāt namu apsaimniekotāja "Lauma A" kasē, par ko ir jāmaksā komisijas maksa, varēs maksāt kā ierasts internetbankā, vai SIA “Aizkraukles ūdens”  kasē. 

Ieviešot jauno kārtību, mainīsies ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu ziņošanas termiņi. Turpmāk rādījumus būs jāziņo no mēneša 28.datuma līdz mēneša pēdējam datumam. No 1.maija rādījumus vairs nevarēs nodot Internetbankā. Nemainīga paliek iespēja rādījumus nodot rakstiski, uz kvīts pasaknīša, maksājot  SIA “Lauma - A” kasē, un pastkastītē pie šīs  kases.

Sakarā ar to, ka VAS "Latvijas pasts" no 2020.gada 1.janvāra būtiski ir paaugstinājis pasta pakalpojumu tarifus, pieaugs maksa par rēķinu piegādi papīra formā.

SIA "Aizkraukles ūdens" aicina klientus saņemt rēķinus bez maksas – elektroniski, reģistrējoties “ Ķlienta kabinets - Bill.me”.
Klientus, kas pašreiz vēl neizmanto e-pastu saziņai ar SIA „ Aizkraukles ūdens”, aicinām uz e-pasta adresi udens@aizkraukle.lv iesūtīt šādu informāciju: vārds, uzvārds, īpašuma adrese.

Rūpējoties par Jūsu datu drošību, vēlamies Jūs informēt, ka rēķinu apkalpošanas platforma Bill.me pilnībā atbilst Eiropas Savienības Vispārīgās datu aizsardzības regulai un visaugstākajiem maksājumu drošības standartiem.

Ja rodas jautājumi par reģistrāciju Bill.me, lūdzam, rakstīt support@bill.me vai zvanīt uz 66905690.
Mēs ceram, ka Jūs novērtēsiet Jūsu ērtībai piedāvāto mūsdienīgo un efektīvo Bill.me platformu.